Doskonałe apartamenty i lokale dla biznesu

Lokalizacja biura, jego wygląd oraz jego dostępność tak dla Klientów jak i dla Pracowników ma zasadnicze znaczenie dla powodzenia biznesu. Odległość zamieszkania kadry zarządzającej i dystans, jaki trzeba pokonać każdego dnia z i do pracy przedzierając się przez zakorkowane ulice miasta może mieć decydujące znaczenie dla jakości i efektywności pracy.
W ofercie firmy znajdują się również doskonale usytuowane lokale dla biznesu i biznesmenów w rejonie ulicy Juliusza Lea i ulicy Piastowskiej w Krakowie.

Dwa kilometry od krakowskiego rynku i 10 kilometrów od lotniska i wylotu na A4 to atuty nie do pominięcia. Dla naszych Klientów mamy do zaoferowania powierzchnie biurowe w nowoczesnym otoczonym zielenią Tęczowym Biurowcu przy ul. J. Lea 124 czy też apartamenty albo ekskluzywne powierzchnie dla nowoczesnej kancelarii czy biura projektów w zmodernizowanym kameralnym budynku przy ulicy Piastowskiej 44. W obiektach tych swoje sukcesy osiągała jedna z wiodących firm IT... sukces jest wpisany  w te miejsca.

Wystarczy zapytać wysyłając email na aat@lea124.pl, a nasz przedstawiciel skontaktuje się omówienia potrzeb i zaproponowania korzystnej oferty.